• Wpisów: 1068
  • Średnio co: 3 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 16:47
  • Licznik odwiedzin: 85 568 / 3295 dni
 
darkbeauty
 
*Opis producenta*

Wygładzająco - dotleniające mleczko pod prysznic z proteinami mleka i miodu łagodnie myje i pielęgnuje ciało, pozostawiając delikatny zapach i przyjemnie gładką skórę. Dzięki zawartości kojących składników aktywnych skóra staje się miękka i delikatna, a naskórek jest głęboko zregenerowany i odżywiony.
Idealny dla bardzo wrażliwej skóry.
Zawiera kompozycję zapachową bez alergenów.
Barwa Miss pod prysznic mleko miod.jpg

O opakowaniu słów kilka :)
Jest poręczne, wykonane z miękkiego plastiku, zaopatrzone w wieczko z klapką, na której można postawić tubkę, aby produkt spłynął z wnętrza do ujścia. To rozwiązanie pozwala na efektywne wykorzystanie mleczka bez strat w ilości. Aby zobaczyć, ile produktu zostało wewnątrz, należy spojrzeć pod światło.
Mleczko ma postać dość rzadkiej emulsji o kremowym kolorycie.
Właściwości myjące mleczka są w porządku, chociaż aby otrzymać porządną pianę trzeba użyć większą ilość produktu niż zazwyczaj. To wpływa na wydajność kosmetyku.
Nie zauważyłam, aby wysuszał skórę, ale nawilżenie też nie jest odczuwalne.
Niewiele więcej mogę o nim powiedzieć, ot , taki przeciętniaczek.
Natomiast jest jedna rzecz, która sprawia, że nie sięgnę po niego więcej - zapach. Czytając na etykiecie "mleko i miód" od razu wyobraziłam sobie przyjemną budyniową woń, tymczasem otrzymałam jedynie smrodek miodowy, dość zresztą sztuczny. Niezbyt intensywny, ale na tyle drażniący, aby skutecznie odstraszyć mnie od tego produktu i zniechęcić do dalszego użytku. Me not like it.
Ale zapach to kwestia indywidualna, zatem komuś innemu może się spodobać :)

Cena: ok 7,00 zł / 200 ml

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.